Skocz do zawartości

Fallout 76 - Stigmowa ekipa!


Emerytowany wow friend

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Było parę gier które chciałem spróbować gdzie bez ekipy nie za bardzo da się grać (Conan exiles i podobne) a jakoś brakło czasu/pieniędzy/ekipy. A zaraz wychodzi survivalowy Fallout więc szukam ludzi do wspólnej gry! Czy byłby ktoś zainteresowany? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

DqnTpO8WkAE_REF.png

 

Jak widać tak to wygląda z betą. Na nasze to 01.11 19:00 - 00:00 ; 03.11 22:00 - 02:00 ; 4.11 19:00 - 02:00 

Grałem już w pierwszym etapie na PC i powiem, że jest spoko, jak będzie kilka osób to będzie jeszcze lepiej. 

Akurat jest taki malutki problem, 1 i 4 to czwartek i niedziela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam sceptyczne podejście do tej gry.

 

Moje obawy przed wyjściem fo76 były takie - skoro jest na tym samym engine co skyrim i fo4, to będzie miało ten sam zjebany "feature" (trudno to nazwać bugiem) którego za chuj nie potrafią naprawić od kilku gier i który mnie osobiście niezmiernie wkurwia - czyli fizyka gry bazuje na fps'ach. W skrócie - grasz na 60 fps, to wszystko jest ok. Grasz na np. 144 fpsach to cały gra jest 3x szybsza. Biegasz 3x szybciej, strzelasz 3x szybciej itd. Chuj, na singlach typu skyrim czy 4 to przeboleje i ustawie capa na 60 fps. A w multi?

 

A w multi ktoś kto będzie miał wyjebane usunie capa i będzie obijał Ci mordę 3x szybszym rate of fire, wesoło biegając wokół Ciebie bo nie możesz go trafić.

 

I zgadniecie co się stało po wyjściu bety i co z moimi obawami?

 

No kurwa oczywiście się potwierdziły! xD
 

 

"Bethesda are aware of the issue, but told Polygon “a fix won’t be out until the game launches.”"

 

Jeżeli ich "fixem" będzie hard cap fpsów na 60 (a będzie na 99%) to chyba podziękuję.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja póki co nie znalazłem chyba ani jednej dobrej opinii o jakimkolwiek aspekcie tej gry :D

Wydaje mi się że warto wstrzymać się ten "miesiąc rozruchowy". Albo to ogarną do połowy grudnia, albo gra umrze, tak czy inaczej będzie wiadomo na czym się stoi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.