Skocz do zawartości

Disconnect przy probie zalogowania sie do WoW.


Franeck

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano, wiem ze w Stigmie jest duzo wspanialych umyslow dlatego pisze ten temat na forum liczac ze ktos mi pomoze.

 

Sytuacja wyglada tak:

 

Jestem w odwiedzinach u rodzicow w Polszy i internet tutaj nie jest najszybszy, nigdy jednak nie mialem problemu z polaczeniem sie do wowa / jesli juz to lagi podczas gry.

Zalogowalem sie do apki battle.net - mam wglad swoich gier (WoW / HS ) apka chodzi sprawnie jestem polaczony, moge gadac z ludzmi z REAL ID, nic zlego sie nie dzieje.

Odpalam WoWa - gra sie laduje niby wszystko jest ok, odpala sie menu wyboru postaci - jesli w tym momencie poczekam chwile to dostaje Disconnect z WoWa i Battle.net jednoczesnie.

Jesli w wyborze postaci klikne zmiane realmu - mam tabelke ze niby zaraz nastapi wczytanie listy, to jednak nie nastepuje a ja znow dostaje DC z WoWa i Battle.net.

Jesli zaloguje szybko i wybiore jakakolwiek postac - WoW laduje sie do 75% - po czym (a zapewne w trakcie) dostaje DC z WoW i battle.net.

 

Pisalem do supportu ale mnie tak troche olali moczem - dostalem link do "krokow" co zrobic. Wykonalem wszystkie z nich i chuj - nic nie dziala.

 

Smieszna sprawa jest ze gdy moj brat loguje sie do siebie na konto z mojego lapka wszystko smiga dobrze, zaloguje sie do gry - napierdala przez godzine i nic sie nie crashuje.

I dzieje sie to tylko z WoWem - Hearthstone dziala ok.

 

 

 

ps. Tak, jestem kurwa uzalezniony od tej jebanej gry i chuj mnie strzela ze nie moge sie zalogowac jak czlowiek - jak tak dalej pojdzie to rozpierdole biurko a nastepnie udam sie do Kaliforni czy na inny wypizdow gdzie ta Indianska firma ma lokum i spale to gowno w pizdu bo jak ja grac nie moge to nikt kurwa nie bedzie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ze dzialo by sie to tylko na moim koncie? Za kazdym razem jak zaloguje sie na brata konto wszystko jest git 😉

Tylko u mnie dostaje DC po 15 sekundach od zobaczenia menu postaci. Myslalem bardziej ze to cos z battle.netem - ze moze loguje sie z innego miejsca niz zwykle i dlatego mnie DCkuje, ale na maila nic nie dostalem... no i nie mialem tego problemu nigdy w Polsce 😐

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wylaczylem / usunalem addony / Cache / WTF / opcje na minimum / opcje polaczenia zmienialem jak ktostam na forum proponowal.

Przerobilem kazdy krok ktory blizzard wymyslil - flush dns / reboot routera / repair wowa - nic nie dziala.

 

Brat moze grac i na miom lapku i na swoim lapku, ja nie moge nigdzie 😉

Jedyne co moge zrobic to poprzegladac sobie postaci na Twisting Nether przez 15 sekund bo realmu nie moge przerzucic na inny nawet :-)

 

edit: zastanawiam sie czy nie zrobic sobie authenticatora, bo brat sie tym posluguje - moze to cos zmieni 😐

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.