Skocz do zawartości

Naal

WoW Marked
 • Zawartość

  67
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  10

Wszystko napisane przez Naal

 1. Nasz gaming gear

  Jak kupowałem to zostały 3 sztuki. Kto pierwszy ten lepszy @EDIT
 2. Packet lossy na laptopie

  Ja miałem kiedyś coś podobnego, aż sobie włączyłem jakiś prosty program co pingował google co sekunde, i wyszło że rozłącza na 1 czy 2 pingi równo co minutę. I ile ja się musiałem najebać żeby to rozwiązać. Szukałem w necie, zmieniałem jakieś ustawienia, nawet chyba reinstalowałem winde i chuj, wezwałem techników (bo ta jebana baba vel "sprawdzę łącze czy nie ma błędów" to może mi na chuja naskoczyć). Dopiero trzeci pierdolony kurwa chuj jebany technik z neostrady wiedział o co mi chodzi (tzn rozumiał że mi neta co równy czas rozłącza). Badali łącze, badali badali i chuj, wg. nich wszystko ok, ale ja byłem natrętny jak skurwysyn. W końcu wymienili mi router na jakiś nowszy z neo i ustało.
 3. Demon Hunter

  Polecam do obejrzenia "wideła" Finalboss'a, jakby się ktoś jeszcze zastanawiał lub chciał wiedzieć jak na chwilę obecną wygląda DH na alfie Havoc i Vengeance Polecam, Iza Małysz
 4. Demon Hunter

  No to jutro nowy film i jazda, teraz i tak się zmieniają już tylko liczby i ułożenie talentów
 5. Nasz gaming gear

  Sam mam B85 Killera i jak do niego się ma ram który działa od razu na 1600 (a nie takie co mają 1333 z możliwością przestawienia) np. ballistixy, to różnica i tak jest minimalna.
×