Jump to content

Beyote

WoW Commander
 • Content Count

  1361
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  116

Reputation Activity

 1. Upvote
  Beyote reacted to Takua in Gothic - najlepsze przeróbki.   
  No elo, jako że nowy trend na polskim yt nabiera mocy zakładam temat. Najlepsze przeróbki z Gothica. Zapraszam do śmieszkowania. 
   
 2. Upvote
  Beyote reacted to Mylfu in Zakup monitora   
  Hello, dawno mnie tu nie było ale wypowiem się w kwestii Asusa i Iiyamki. Jestem posiadaczem obydwóch tych marek. Asus niestety to sam Szmer powie przepłaciłem solidnie za g-synca ale 27' TN w UHD i 144hz bardzo świetnie się sprawuje czy to w grach czy samym netflix and chill. Drugi  to już dość leciwy monitor ProLite Iiyamy 24' na matrycy jeśli się nie mylę VA, 60 hz. Musze przyznać, że jak na tak stary monitor nie miałem z nim problemów nigdy czy to główny czy jako dodatkowy do internetów. Stojąc przed wyborem monitora musisz sobie odpowiedzięć na kilka pytań czy 60,75,100,120,144,165 hz. Jak Sob napisał przy typowo "gaminogowych" monitor IPS ma bleeding. Jeśli wejdziesz na pierwsze leprze forum które opisuje jakie to mintorki sobie kupić dotrzesz do komentarzy, że dopiero 5 monitor miał na tyle mały bleeding, że warto było go zostawić. Rozdzielczość jeśli przymierzasz się do 27' to tylko 2k w górę, ale pytanie czy karta dźwignie Ci tytuły w takiej rozdziałce. Zostawiam Ci kilka linków do monitorów na TN do 1200 zł.
   
  Osobiście jak bym miał zakupić tani dobry monitor do grania to jest kilka opcji
  https://iiyama-sklep.pl/20-monitory-dla-graczy-iiyama-g-master
  https://www.komputronik.pl/product/308626/aoc-g2460pf-1ms-144hz-freesync-.html
  https://www.komputronik.pl/product/463288/lenovo-y25f-1ms-144hz-.html
  https://www.morele.net/monitor-benq-rl2455t-1623001/
  https://www.morele.net/monitor-benq-xl2411p-e-sport-1622986/
   
  Nawet dla biedaka się coś znajdzie
  https://www.komputronik.pl/product/255610/acer-predator-gn246hlbbid-1ms-144hz-.html
   
   
  Pozdro za grobu.
 3. Upvote
  Beyote got a reaction from Szmer in ZASADY REKRUTACJI   
  Poszukujemy wszystkich wyróżniających się graczy znających swoją Klasę i Specjalizację
  Liczy się dla nas przede wszystkim twoja pasja do gry i twojej postaci,chęć rozwoju i grania PvE wyżej niż na poziomie LFR oraz zaangażowanie w to co robisz.
  Nie chcemy być gildią hardcorową czy semi-hardcorową, ale mimo wszystko chcemy grać na określonym poziomie kilka razy w tygodniu.
   
  NASZE DNI RAIDOWE
   
  ŚRODA 20-23
  CZWARTEK 20-23
  NIEDZIELA 19-23
   
  Wychodzimy z założenia że liczy się gracz, a jego gear jest drugorzędny (przynajmniej do pewnego stopnia - pamiętajmy ze chcesz grać z nami od początku, a nie za miesiąc jak sie ubierzesz), każdy dostanie szanse się pokazać/wykazać.
   
   
  OBECNIE POSZUKUJEMY
   
  Wszystkich wyróżniających się graczy z myślą wzmocnienia składu, jeśli uważasz że ty jako osoba i twoja postać są gotowe wzmocnić nas to zachęcam złóż podanie
   
  Zawsze podania wszystkich wyróżniających się graczy będą rozpatrywane bez względu na Specjalizację czy Klasę.
   
   
   

   
  W celu złożenia podania stwórz nowy temat w tej (rekrutacja) części forum o tytule: TWÓJ NICK / KLASA / SPECJALIZACJA.   Podanie nie będzie od razu widoczne - będzie czekało na akceptację Oficerów. Otrzymasz specjalne uprawnienia na forum gdy tylko Twoje podanie zacznie być rozpatrywane. Prosimy aby rejestrować się na forum pod nickiem postaci z gry.      Wykorzystaj poniższy wzór podania:   1. Nick postaci

  2. Twoje imię

  3. Wiek

  4. Link do Armory

  5. Twój czas gry (w jakie dni możesz grać, a jakie nie).

  6. Nie gramy dużo (10 godzin w tygodniu) w związku z tym oczekujemy maksymalnej frekwencji (obecność na 3 raidach w tygodniu), czy jesteś w stanie spełnić to minimum? Ewentualnie dlaczego nie?

  7. Do jakich źródeł sięgasz gdy chcesz się czegoś więcej dowiedzieć o twojej klasie czy specjalizacji?

  8. Jakie jest twoje doświadczenie w World of Warcraft (opowiedz czy coś raidowałeś w tym, a może w innych dodatkach, może jakieś osiągnięcia)?

  9. Jakie były twoje poprzednie gildie? Dlaczego je opuściłeś?

  10. Screen twojego UI w czasie walki (najlepiej raid, ale dungeon albo kukła tez sie nada).   11. Czy posiadasz jakieś logi na których możemy zobaczyć jak sobie radzisz ? Jeśli tak to prosimy o link.

  12. Jakie masz połączenie internetowe? Czy zdarzają się disconnecty? Jak często?

  13. Twoja Przeciętna ilość FPSów w 20 osobowym raidzie ?

  14. Czy posiadasz mikrofon i nie boisz się go używać?

  15. Jaki masz czas played na swojej postaci (/played w WoWie)?

  16. Gdzie usłyszałeś o Stigmatize?

  17. Dlaczego zdecydowałeś się akurat na Stigmatize?

  18. Co możesz wnieść jako gracz i jako osoba do Stigmatize, co nam oferujesz? 

  19. Znasz kogoś w Stigmatize? Kogo?   20. Pamiętaj że dołączasz do gildii jako zupełnie nowa dla nas osoba, co oznacza że nie zawsze na walki progressowe możesz być wzięty/wzięta od razu pod uwagę. Oczekujemy ze wykażesz się odrobiną cierpliwości gdy to będzie niezbędne i jest to dla ciebie zrozumiałe.

  21. Oczekujemy od każdego gracza pewnego minimum przygotowania na raid (food, flask, potiony, znajomość taktyk / mechanik, dostęp do teamspeak i możliwość komunikacji), akceptując inv do gildi oraz inv na raid automatycznie zgadzasz się spełnić to minimum, czy jest to dla ciebie jasne i oczywiste?
×
×
 • Create New...