Skocz do zawartości

Yas

WoW Officer
 • Zawartość

  217
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  25

Yas wygrał w ostatnim dniu 9 Sierpień

Yas ma najbardziej lubianą zawartość!

O Yas

 • Ranga
  WoW Officer
 • Urodziny 19.02.1988

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Yas

  Awaria

  Spoko @sobtainer jak coś zawsze możemy Ci streamować
 2. Yas

  FIRE - BFA

  Temat standardowo tworzony i aktualizowany na bieżąco, jak w każdym dodatku. Ciekawe strony: https://wowanalyzer.com/ https://www.raidbots.com/ https://raider.io/ https://www.altered-time.com/forum/ https://www.warcraftlogs.com/ https://www.wipefest.net/ Gear (BIS): coming soon Rotacja: coming soon Raidy: coming soon
 3. Yas

  Legion is coming (FIRE)

  Ktoś u Nas w gildii ma może Engineering z Gunpowder Charges. Mały tip na walki (dzisiaj będę testował): Source: https://www.altered-time.com/forum/viewtopic.php?f=4&t=2666 Temat nieaktualny. Blizz ponoć dodał share CD z potą.
 4. Yas

  Legion is coming (FIRE)

  UPDATE (Opener) Prepot->Precast Pyro (4.5sec)->RoP->Comb->PF -> Hot Streak! Pyro->FB->Pyro->FB->Pyro->FO->FB->Pyro->FB->Pyro->PF->Pyro->PF->Pyro -> Heating Up FB->Pyro->FB->Pyro->FO->FB->Pyro->FB->Pyro->PF->Pyro->PF->Pyro Po 2min akcje powtarzamy. Najbardziej optymalnie jest wejść od momentu RoP na 5stackach Pyretic Incantation. Jedna mała uwaga Cinderstorm też nabija Pyretica (każdy fireball z osobna, ale tak samo każdy brak crita zeruje Nam stacki). Burst przekosmiczny jest z tego Pyrotraina w połączeniu z Naraxas' Spiked Tongue, który jest w stanie na pullu procnąć 3razy i bierze wszystkie benefity z naszych odpałek na pullu rekordowo póki co robię 1,3M dpsu bez pota.
 5. Yas

  Legion is coming (FIRE)

  Jak mi wbijesz go do 110 to nie ma problemu
 6. Yas

  Legion is coming (FIRE)

  Kolejne doniesienia: Wczoraj był dzień testowania dóbr z alchemii. Flask +1300inta: Crit Pyro bez flachy ~500k Crit Pyro z flachą ~525k Czyli flask daje Nam wzrost o jakieś 5% dpsu. Prepoty - Potion of Deadly Grace. Zważywszy na to, że walki na Mythicach trwają nieporównywalnie krócej to może to być trochę zakłamane, ale robi wrażenie. Prepot na walce 2min robi mniej więcej 10% dmgu. Dodatkowa partia trinketów przetestowanych: Oakheart's Gnarled Root kolejny trinket podobny do Naraxas' Spiked Tongue. % dmg robi podobny czyli w okolicach 5-10% procent. W odróżnieniu procuje częściej od języka, ale za to dmg spella też jest mniejszy. No i posiada w sobie Versatility niestety. Corrupted Starlight próbowałem na single target i nie rwie tyłka, ale może na jakieś walki z większą ilościa mobów koło bossa by się strawdził. Teraz czas na wbicie 8k repy w Nightfallen i zobaczymy trinki z Arcway i Court.
 7. Yas

  Legion is coming (FIRE)

  Zacząłem też robić logi z różnych instancji, które będę wrzucał pod poniższy link. Będę starał się testować różne trinkety etc. Niestety mój mózg nie ogarnia jak dostać się do personalnych logów inny dla porównania... LOGI Logi z bety: PULL KOKOJAMBO - Koleś robi pulla jeszcze bez fireballa... z potem i odpałkami na pullu 20sec koleś wykręca 1M dpsu. Niestety nie ma włączonych zaawansowanych logów. Oczywiście koleś może mieć gear jak stąd do stolicy. Wczoraj tą metodą udało mi się wyciągnąć na pullu przeszło 700k.
 8. Yas

  Legion is coming (FIRE)

  Żródło: Altered Time Znalazłem jeszcze parę ciekawych itemów BOE: Eyasu's Mulligan Śmiesczny trinket z 5sec delayem 5500 crita piechotą nie chodzi, a i dobrze z COmbustion sie zgrywa (oczywiście jedyny mankament wylosować dobry stat) Vastly Oversized Ring Oczywiście wszystko zależy od ilvlu znalazcy, ale na 850 to 1825crita z jednego ringa (1/4 tego co mam) Sorcerous Shadowruby Pendant Craft z wielką niewiadomą, nie miałem okazji jeszcze zobaczyć na żywo w działaniu. Tak samo nigdzie nie mogę uświadczyć żadnych logów, a opis proca Fireballa na WoWHeadzie jest dość dziwny: Fireball Level 110 30 yd range Instant Requires level 1 Deal 169900% Fire damage and an additional25485% Fire damage over 5 sec.
 9. Yas

  Legion is coming (FIRE)

  Phoenix powoduje GCD i tracisz 1sec na combustion, poza tym phoenix musi doleciec, wiec zanim to instant Pyro pójdzie tez trochę to zajmie - proporcjonalnie jak daleko jesteś od bossa.
 10. Yas

  Legion is coming (FIRE)

  Parę wniosków po zrobieniu wszystkich Mythiców: - Jeżeli poszliście w drzewko fire w górę do Pyretic Incantation to super bopnus daje do 25% więcej dmgu, ale AOE ssie po całości i trzeba oszczędzać stacki Phoenixa na trashu - Trinkety jakie się przewinęły przez moje ręce: - Naraxas' Spiked Tongue aktualnie mój faworyt, zajebisty dmg jeśli trzymacie range na 20yr ~300k z crita - Caged Horror przerobiony na sharda, strzela raz na ruski rok, a jak już walnie swoje "AOE" to zobaczycie może z 160k za multitarget, ogólnie super shard - Figurehead of the Naglfar Zgodnie z opisem narzucamy na bossa i ponoć DMG leci w addy na około jak nuczymy, nie wiem czy mi wczoraj to umarło (o ile może), ale zachwycić nie zachwycił mnie, testowałem też na kukłach, ale 60k dmgu na pullu przy 7M dmg... coś tutaj nie sprzęga... - Horn of Valor Teoretyczny BIS, który miał rozwalać system, fakt że próbowałem go na low gearze, więc zabranie z trinketu 1k crita bolało, dzisiaj na Mytichu widziałem staty i myślę, że przy tym powinien się już 100% zgrywać z Combustion Rotacja Na chwilę obecną, czyli dungach, trochę z dupy o tym mówić, ale mój opener na chwilę obecną wygląda tak (oczywiście pamiętajmy, że tank biegnie jak dziki świniak w zarośla, więc zapomnijmy o prepullu): RoP -> Fireball -> Fire Blast + Combustion (w trakcie - jak Fireball doleci będziemy mieć HotStreak) -> Fireball + Pyro -> Pyro -> Fire Blast -> Pyro -> Flame On ->Fire Blast -> Pyro -> Fire Blast -> Pyro -> Phoenix -> Pyro -> ... Ponieważ dopiero dzisiaj wróciłem do domu, więc będę sobie testował i dzielił się z Wami. Po w/w pullu mam około 500-600k dpsu.
 11. Yas

  Legion is coming (FIRE)

  Wstępna wersja BiS listy i ogólnych dropów. Zważywszy na możliwość upgrade'ów do Titanforged etc. trudno będzie mówić teraz o jakichkolwiek BISach, ale orientacyjnie w gearze na poziomie HC dungów fire będzie miał około 50% crita (z dobrze zebranymi statami). W zestawieniu nie biorę pod uwagę legend, dropów z World Bossów, craftów czy itemó za repę, jedynie czyste dropy z raidów/dungów. W części ringi i trinkety nie chciało mi się już wyciągać wszystkich możliwych itemów. Ja będę miał jeszcze chwilkę to pewnie spojrzę i zrobię parę symulacji, a wtedy stworzę ostateczne BIS listy (na chwilę obecną itemy są wybrane na pałę trochę). Drop
 12. Yas

  Legion is coming (FIRE)

  Dość obszerny poradnik gracza z bety (włączając Tipy na bossy) Poradnik
 13. Yas

  Legion is coming (FIRE)

  Czas stworzyć temat na uwagi w Legionie. Poniżej link do bardzo przyjemnych symulacji, wykresów, tabelek i czego tam dusza zapragnie. LINK
 14. Yas

  Prepatch 7.0.3

  https://docs.google.com/spreadsheets/d/11xQCzhiVM9gTZkUsu1UNs7z4dpwHpRQSUUZySY7xLv0/edit#gid=0 Sheet przygotowany odnośnie Mocy Artefaktu.
 15. Yas

  Prepatch 7.0.3

  Zacząłem sobie powoli coś tam kombinować z WA. Jakby jakiś mag chciał to dziele się tym co zrobiłem: FILM Aury są w dwóch częściach wszystko co jest związane z Fire i wszystkimi odpałkami spoza speców. FIRE TRINKETY
×