Jump to content
Sign in to follow this  
Beyote

Gildia Stigmatize

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie.

 

Chciałbym rzec tylko jedno na powitanie: "GUESS WHO'S BACK BITCH" ale myślę ze delikatnie rozwinę tą myśl przybliżając wam czym jest albo czym chcemy żeby było Stigmatize w świecie Warcraft'a.

Gildia Stigmatize powstała parę lat temu, gdy Lich King, jak i cały dodatek z nim związany, wydawali ostatnie tchnienie. Byliśmy grupą znajomych, którzy raidowali wspólnie i mieli z tego dobrą zabawę. Niestety z powodów takich, a nie innych, zostaliśmy napiętnowani przez pozostałych członków, wtedy postanowiliśmy odejść i stworzyć własną Gildię, która będzie stanowiła jakąś rozpoznawalną markę. Udało nam się to do pewnego stopnia, niestety z powodów kadrowych nie mogliśmy w pełni rozwinąć skrzydeł i po paru sukcesach oraz roku całkiem udanego raidowania podjęliśmy ciężką decyzję o połączeniu się z inną renomowaną polską gildią - jeżeli komuś coś jeszcze mówi nazwa Caern Morghen, to nie muszę więcej tłumaczyć. Tym samym gildia Stigmatize zapadła w długi sen zimowy.

Po długiej zimie zawsze przychodzi wiosna i oto jesteśmy, budzimy się jak niedźwiedź ze snu i wracamy do gry! W dodatku Mists of Pandaria stworzyliśmy stabilną grupę 10 HC grającą na określonym wysokim poziomie, która dość płynie z nadejściem prepatcha do Warlords of Draenor przekształciła sie w grupę raidującą Mythic.

 

Nie nastawiamy się na hardcore gaming, ale przede wszystkim chcemy czerpać radość z raidowania i progresowania wspólnie przez aktualny kontent, raidowanie ma sprawiać radość, a nie być drugim etatem. Naszym celem jest osiągnięcie jak najlepszego wyniku w czasie który deklarujemy się na to poświęcić (patrz 3 raidy w tygodniu). Nie oczekujemy że poświecisz dla nas swoje życie prywatne, ale mimo wszystko oczekujemy pewnej regularności i że jako dorosły człowiek bierzesz odpowiedzialność za swoje słowa i można na ciebie liczyć w czasie kiedy się deklarujesz.

 

  Jeżeli:

- Szukasz gildi na dłużej
- Jesteś w stanie poświecić 3 wieczory w tygodniu na wspólne granie
- Masz szacunek do czasu innych osób i nie argumentujesz wszystkiego słowami "ale przecież to tylko gra komputerowa, o co wam chodzi?"
- Chcesz się rozwijać i być coraz lepszym graczem
- Jesteś graczem zespołowym, a nie samolubnym indywidualistą któremu zależy tylko na gearze i pozycji w logach
 

To znaczy że myślisz podobnie do nas, nie czekaj, daj nam znać i dołącz do nas już dziś. Może czekamy właśnie na ciebie.

 

PROGRES:

TIER 11 -   5/13 HC 10m

TIER 12 -   6/7 HC 10m

TIER 13 -   1/8 HC 10m

TIER 15 - 13/13 HC 10m

TIER 16 - 14/14 HC 10m

TIER 17 -  7/7 M 5/10 M(10/10 M post HFC patch)

TIER 18 - 13/13 M

TIER 19 -  7/7 M 1/3 M(3/3 M post Nighthold patch) 9/10 M (10/10 M post ToS patch)

TIER 20 - 8/9 M

TIER 21 - 11/11 M 

TIER 22 - 7/8 M 

TIER 23 - 9/9 M 2/2 HC

TIER 24 - 8/8 M

 

Beyote.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...