Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Beyote

Gildia Stigmatize

Polecane posty

Witam wszystkich serdecznie.

 

Chciałbym rzec tylko jedno na powitanie: "GUESS WHO'S BACK BITCH" ale myślę ze delikatnie rozwinę tą myśl przybliżając wam czym jest albo czym chcemy żeby było Stigmatize w świecie Warcraft'a.

Gildia Stigmatize powstała parę lat temu gdy Lich King jak i cały dodatek z nim związany wydawali ostatnie tchnienie, byliśmy grupą znajomych którzy raidowali wspólnie i mieli z tego dobrą zabawę, niestety z powodów takich a nie innych zostaliśmy napiętnowani przez pozostałych członków, wtedy postanowiliśmy odejść i stworzyć własną Gildię która będzie stanowiła jakąś rozpoznawaną markę. Udało nam się to do pewnego stopnia, niestety z powodów kadrowych nie mogliśmy w pełni rozwinąć skrzydeł i po paru sukcesach i roku całkiem udanego raidowania podjęliśmy ciężka decyzje o połączeniu się z inna renomowaną polską gildia - jeżeli komuś coś jeszcze mówi nazwa Caern Morghen to nie muszę więcej tłumaczyć. Tym samym gildia Stigmatize zapadła w długi sen zimowy.

Po długiej zimie zawsze przychodzi wiosna i oto jesteśmy, budzimy się jak niedźwiedź ze snu i wracamy do gry! W dodatku Mists of Pandaria stworzyliśmy stabilną grupę 10 HC grającą na określonym wysokim poziomie, która dośc płynie z nadejściem prepatcha do Warlords of Draenor przekształciła sie w grupę raidującą Mythic.

 

Nie nastawiamy się na hardcore gaming, ale przede wszystkim chcemy czerpać radość z raidowania i progresowania wspólnie przez aktualny kontent, raidowanie ma sprawiać radość, a nie być drugim etatem i tego będziemy się trzymali.
 

 

Jeżeli myślisz podobnie do nas, nie czekaj, daj nam znać i dołącz do nas już dziś. Może czekamy właśnie na ciebie.

 

PROGRES:

TIER 11 -   5/13 HC 10m

TIER 12 -   6/7 HC 10m

TIER 13 -   1/8 HC 10m

TIER 15 - 13/13 HC 10m

TIER 16 - 14/14 HC 10m

TIER 17 -  7/7 M 5/10 M(10/10 M post HFC patch)

TIER 18 - 13/13 M

TIER 19 -  7/7 M 1/3 M(3/3 M post Nighthold patch) 9/10 M (10/10 M post ToS patch)

TIER 20 - 8/9 M

TIER 21 - 11/11 M 

 

Beyote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×