Jump to content

Recommended Posts

1. Nick postaci
Chevvy

2. Twoje imię
Damian

3. Wiek
28

4. Link do Armory

5. Twój czas gry (w jakie dni możesz grać, a jakie nie).
Oprócz piątków i sobót które chcę spędzić bardziej z dziewczyną reszta dni powinna być ok.

6. Nie gramy dużo (10 godzin w tygodniu) w związku z tym oczekujemy maksymalnej frekwencji (obecność na 3 raidach w tygodniu),
czy jesteś w stanie spełnić to minimum? Ewentualnie dlaczego nie?
Jestem w stanie.

7. Do jakich źródeł sięgasz gdy chcesz się czegoś więcej dowiedzieć o twojej klasie czy specjalizacji?
Głównie warcraftlogs i moje własne doświadczenie, można tam się dowiedzieć większości, do tego dla wygody bloodmallet i wowhead

8. Jakie jest twoje doświadczenie w World of Warcraft (opowiedz czy coś raidowałeś w tym, a może w innych dodatkach, może jakieś osiągnięcia)?
Z doświadczenia wiem że nie ma się co tu rozpisywać za dużo jak gra się w wowa prawie 15 lat więc powiem że moja ostatnia poważna gildia raidowa w której grałem to Time is Mana razem z Cirkiem i Animalem, ostatni progress  aka Emerald Nightmare przed przerwą zakończyłem wraz z guild na 64 miejscu World.

9. Jakie były twoje poprzednie gildie? Dlaczego je opuściłeś?
Time is Mana, przerwa ze względu na RL, teraz gildia nie istnieje

10. Screen twojego UI w czasie walki (najlepiej raid, ale dungeon albo kukła tez sie nada).
Miałem formata nie wiele się zachowało więc wklejam ui z kołka poniżej jeszcze nie w pełni ukończone

11. Czy posiadasz jakieś logi na których możemy zobaczyć jak sobie radzisz ? Jeśli tak to prosimy o link.
Logi mogłyby być gdyby nie to że time is mana zawsze miało logi prywatne ;( #polityka

12. Jakie masz połączenie internetowe? Czy zdarzają się disconnecty? Jak często?
Jest Stabilne.

13. Twoja Przeciętna ilość FPSów w 20 osobowym raidzie ?
Nie zwracam dokładnie uwagi ale zawsze grałem raidy konfortowo nie mając problemów

14. Czy posiadasz mikrofon i nie boisz się go używać?
Mam i nie boję się.

15. Jaki masz czas played na swojej postaci (/played w WoWie)?
Moje main konto sprzedałem na mopie a ten warrior jest całkiem świeży i ma tylko z 55 dni online. tamten był z vanilli tbc i wotlka i troszke cata gdzie więcej czasu spędzałem w wowie niż w życiu.

ponadto na tym koncie grałem większością postaci w mniejszym lub większym stopniu więc overal pewnie ponad 100 dni na luzie będzie

16. Gdzie usłyszałeś o Stigmatize?
Od Cirka

17. Dlaczego zdecydowałeś się akurat na Stigmatize?
Chcę pograć 3 dni w tygodniu, zobaczyć czy ten dodatek daje frajde z raidowania i pomóc w ew. progressie.

18. Co możesz wnieść jako gracz i jako osoba do Stigmatize, co nam oferujesz? 
Napewno podejście do raidowania z gildi znajdujących się u topu servera. i umiejętności. Granie przemawia lepiej niż słowa na forum.

19. Znasz kogoś w Stigmatize? Kogo?
Cirrek Animal. wylaliśmy razem sporo krwi progressowej

20. Pamiętaj że dołączasz do gildii jako zupełnie nowa dla nas osoba, co oznacza że nie zawsze na walki progressowe możesz być wzięty/wzięta od razu pod uwagę. Oczekujemy ze wykażesz się odrobiną cierpliwości gdy to będzie niezbędne i jest to dla ciebie zrozumiałe.
Ok.
21. Oczekujemy od każdego gracza pewnego minimum przygotowania na raid (food, flask, potiony, znajomość taktyk / mechanik, dostęp do teamspeak i możliwość komunikacji), akceptując inv do gildi oraz inv na raid automatycznie zgadzasz się spełnić to minimum, czy jest to dla ciebie jasne i oczywiste?
Tak.

ui prowizorka.jpg

Cześć, w pierwszej kolejnosci dzieki za zainteresowanie. W drugiej kolejnosci to postawie sprawie uczciwe, ten tier juz nawet pewnie farma nie do nadrobienia jak kiedys do niej przejdziemy po progressie Janiny. Ale na 8.2 mysle ze mozemy podziałać i sie przygotować na wspolrace plus oczywiscie pewnie jakies HC alt run :) wiec zapraszam na trial.