Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
sadelko

Sadeukoo / Paladin / Retri

Polecane posty

1. Nick postaci: Sadeukoo
2. Twoje imię: Dominik
3. Wiek: 26
4. Link do Armory: https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/burning-legion/Sadeukoo
5. Twój czas gry (w jakie dni możesz grać, a jakie nie): W tygodniu nie jestem zawsze dostepny. Przeważnie co drugi weekend jestem niedostępny ze względu na miejsce zamieszkania (na raidy w niedziele mogloby sie udać dotrzeć).
6. Nie gramy dużo (10 godzin w tygodniu) w związku z tym oczekujemy maksymalnej frekwencji (obecność na 3 raidach w tygodniu),
czy jesteś w stanie spełnić to minimum? Ewentualnie dlaczego nie? Tak jak wyżej, środy i czwartki mi odpowiadają, niedziele zależne czy wracam do rodzinnej miejscowości.
7. Do jakich źródeł sięgasz gdy chcesz się czegoś więcej dowiedzieć o twojej klasie czy specjalizacji?
IcyVeins, symulacje na raidbots, POV na YouTubie, 
8. Jakie jest twoje doświadczenie w World of Warcraft (opowiedz czy coś raidowałeś w tym, a może w innych dodatkach)?
Zaczynałem na prywatnych serwerach od progresowania Black Temple na TBC. Pózniej był WotLK i progresowanie Naxxramas, Ulduar i TOC. Później powrot na oficjalnych serwerach od Legionu i progresowanie Nightholda: 10/10HC, 4/10M -> znowu przerwa i powrót do obecnego dodatku i Uldir: 8/8 HC i 2/8 M.
9. Jakie były twoje poprzednie gildie? Dlaczego je opuściłeś?
Legion: Frontline - gildia się poprostu posypała.
BOA: Surge - jestem obecnie, ale brak osób do raidowania + nie każdy się przykłada
10. Screen twojego UI w czasie walki.
1.jpg.6acc1f47673d3081dd2ca2326042674b.jpg
11. Czy posiadasz jakieś swoje logi ? Jeśli tak prosimy o link.
https://www.warcraftlogs.com/character/eu/burning-legion/sadeukoo?mode=detailed&zone=19#bybracket=1

12. Jakie masz połączenie internetowe? Czy zdarzają się disconnecty? Jak często?
D: 100 mb/s U:50 mb/s. Jest dzień lub dwa że łącze troche rwie, ale zazwyczaj bez żadnych problemów.
13. Konfiguracja twojego PC
Intel Core i3-6110 1.7GHz, Nvidia Geforce GTX 1050Ti, 8GB RAM
14. Czy posiadasz mikrofon i nie boisz się go używać?
Posiadam i jak trzeba to używam.
15. Jaki jest twój cel w WoWie?
Dobra zabawa i progresowanie w miłym towarzystwie.
16. Jaki masz czas played na swojej postaci (/played w WoWie)?
23 dni i 4 godziny
17. Gdzie usłyszałeś o Stigmatize?
Od znajomego, który jest u Was w gildi.
18. Dlaczego zdecydowałeś się akurat na Stigmatize?
Byłem z Wami na jednym raidzie i raid był bardzo dobrze prowadzony, wszyscy byli zorganizowani i mili. Przyjazna atmosfera :)
19. Co możesz wnieść jako gracz i jako osoba do Stigmatize, co nam oferujesz? 
Jako gracz to miarę przyzwoity dps i chęć robienia wszystkiego :. Jako osoba to trochę poczucia humoru.
20. Znasz kogoś w Stigmatize? Kogo?
Wroneq
21. Oczekujemy od każdego gracza pewnego minimum przygotowania na raid (food, flask, znajomość taktyk, dostęp do teamspeak i możliwość komunikacji), akceptując inv do gildi oraz inv na raid automatycznie zgadzasz się spełnić to minimum, czy jest to dla ciebie jasne i oczywiste?
Jasne i oczywiste.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować