Skocz do zawartości
lumizilat

Lumizilat, Iñternet/warrior,monk/arms,fury,windwalker

Polecane posty

No serwus
1. Lumizilat/Iñternet
2. Szymek
3. 20 niedługo 21
4. Lumizilat - https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/burning-legion/Lumizilat

Iñternet - https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/burning-legion/I%C3%B1ternet
5. Od godziny 17/18 od poniedziałku do piątku
6. Jeśli chodzi o godziny raidowe to pasują mi jak najbardziej z lekkimi problemami w niektóre czwartki gdzie mam zajęcia na uczelni do godziny 19 + 1/2h powrotu do domu (zależy od korków na mieście i komunikacji miejskiej).

7. Bloodmallet - trinkety
WoW logs - porównywanie rotacji/odpałek na bossach z top graczami
W kwestii stylu gry, talentów itp. radze się często znajomych z topowych gildii/szukam informacji od sprawdzonych ludzi na discordzie klasowym
8. Przygode z wowem zacząłem 13 lat temu gdzie tate grał a ja sie przyglądałem jak wyglądało raidowanie/próbowałem sił na średnio poziomowych postaciach. Od tbc do cata grałem na serverach rp w gildiach semi-hardcore (zwykle kończyłem 3/4 progresu ze względu na brak czasu). Z nowym kontem wróciłem do gry na końcówce WoDa i od wyjścia NH na legionie wróciłem do semi-hardcore raidowania aż do samego końca Anthorusa. BfA z racji powrotu na studia pozwoliło mi na szybkie przeczyszczenie HC i dwóch pierwszych bossów na mythicu. 
9. Encore - tak jak pisałem, z racji studiów nie byłem w stanie dopasować się do ich dni raidowych
Performance - tak jak wyżej
10. W załączniku. Z racji update'u Elvui i Bigwigsów cały czas staram się do jak najbardziej dopasować by grało się jak najprzyjemniej.WoWScrnShot_120118_004915.thumb.jpg.bdd15a150725dc7694114de722c1a653.jpg
11. https://www.warcraftlogs.com/character/eu/burning-legion/lumizilat - cudów nie ma 😕
12. Wedle speedtest.pl
ping - 17ms
download - 76mb/s
upload - 20mb/s
13. Nie wdając się w szczegóły specyfikacje raidowe mam ustawione tak by trzymać (raczej) stabilne 60 klatek. 
14. Posiadam mikrofon i bardzo chętnie udzielam sie na kanałach głosowych. 
15. Dobrze się bawić (to przede wszystkim). Kolekcjonuje mounty, pety, reputacje... czyli jestem achiv hunterem. Lubie też raidować, nawet na kilku postaciach. Jeśli są i chętni to nie stronie od RBG (2k exp na cata, 1.6 cr). 
16. warrior - 143 dni 23h
monk - 7 dni 5h
17. Od znajomego Eridora.
18. Nie ukrywam, że wiem o was tyle co zasłyszałem ale wydajecie się gildią która nie rozpadnie w się w trakcie kontentu (jak to często z gildiami bywa), a i szukacie ludzi chętnych do raidowania, a ja chęci do raidowania mam :^D
19. Primo - ambitnego studenta kulturoznawstwa z poczuciem humoru, chęcią pogadania o byle czym i byle kiedy, wymienieniem się muzyką.
Secundo - gracza z długoletnim doświadczeniem w grach mmo (wow, tibia) chętnym do progresu i nadrabianiu achivów.
20. Eridora i Squirxa.
21. Gold zawsze się wokół mnie kręcił więc i na flaski, potki, fooda miałem. Taktyk staram się zawsze uczyć na zapas, więc mam nadzieje że podołam ^^.

Docelową postaciom na raidy miałby być monk. Jest to tak na prawdę świeża 120 która nie była jeszcze na normalu. W weekend wraz ze znajomym będę dopiero zabierał się za gearowanie monka na m+ach i uldirze HC. Póki co jednak jeśli już coś raiduje to jest to warriorem by trochę podboostować mu ilvl.

hmm mozemy zobaczyc co z tego wyjdzie, jesli masz odrobine cierpliwosci i nie obrazisz sie ze pewnei zdarzy sie ze na jakiegos bossa nie wejdziesz w czasie progressu :P Jesli to nie problem i szybko ubierzesz tego monka to zapraszam na trial

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się