Skocz do zawartości

Mylfu

VIP
 • Zawartość

  259
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  5

Mylfu wygrał w ostatnim dniu 12 Czerwiec 2016

Mylfu ma najbardziej lubianą zawartość!

O Mylfu

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Mylfu

  Nasz gaming gear

  Tego właśnie się boję
 2. Mylfu

  Nasz gaming gear

  No to premierze i mamy jasność. Kawa pasta pod czapką 5 ghz wyciągnie na oc ale temperatury z kosmosu. Wychodzi lepiej jeśli chodzi o ryzyna w grach ale nie wielki wzrost. Głośno myślę ale dopiero po nowym roku można byłoby przechodzic na Intela. Problem jest ten kurwa nowy chip z370 . Płyty są hujowe , a wersje h B dopiero po nowym roku . Wszystko wskazuje również że platforma będzie mało rozwojową.
 3. Mylfu

  Nasz gaming gear

  Przemyślałem sobie sprawę, poczekam na premier kawy. @Szmer masz trochę racji Ryzen faktycznie ma przewagę w niektórych przypadkach, jednak i7 7700k świeci przy samym graniu. Teoretycznie wielowątkowość to przyszłość ale na ile producenci gier będą z tego korzystać nie wiadomo. Jeśli kawa nie sprawdzi się to biorę Ryzena 7.
 4. Mylfu

  Nasz gaming gear

  Ponoć ryzeny nie bardzo stabilne w grach
 5. Mylfu

  Nasz gaming gear

  Już misiaczku, beke kręcę bo się nudzę w pracy. Gratki ze takie wyniki osiaga. Tak czy siak powoli jestem zmuszony na zmiany platformy ale chyba poczekam na nowe proce. To chętnie pokonkuruje.
 6. Mylfu

  Nasz gaming gear

  A co z tym takim śmiesznym bencharkiem z okiem surona?
 7. Mylfu

  Nasz gaming gear

  Czyli podsumowując masz hujowy sprzęt. A co z Prime95 Occt ?
 8. Mylfu

  Nasz gaming gear

  A gdzie Cinebench?
 9. Ja @Damho napisał lepiej kupić kartę sieciowa to grosze tak naprawdę.
 10. Mylfu

  Nasz gaming gear

  Tyle zachodu aby pograć Minecrafta... Szmer znajdź sobie jakieś zajęcie nie wiem może malarstwo
 11. Mylfu

  Pomoc dla staruszka

  Prawda jest taka, że każdy ma to na co go stać. Nie ma sensu dochodzenia czemu tak a nie inaczej. Szmer jest zadowolony ze swojego zakupu ty pewnie też
 12. Mylfu

  Pomoc dla staruszka

  Musiał byś .dmp pokazać, czyli zrzut blue screena. Na pewno będziesz mieć ich kilka. Nie koniecznie to musi być tylko dysk, ramy, zasiłka, karta , procek, płyta główna. Tu masz coś dla początkujących http://forum.benchmark.pl/topic/192366-faq-diagnostyka-komputera/
 13. Mylfu

  Pomoc dla staruszka

  @Caraziel jeśli szykujesz się do rozwoju swojej platformy musisz pamiętać o kilku rzeczach. Między innymi czy procek nie wpłynie na pracę karty. Czy chcesz kręcić kartę. Jaką gwarancje posiada karta polecam 3 letnie, zawsze jak zaczną kondziorki piszczeć to wiedz, że coś się dzieje. Zasiłke widzę masz znośną. Co do kwestii producentów to jest sporna sprawa np. EVAG jest bardzo dobrą firmą co przekłada się na cenę ich kart. Sam posiadam kartę GigaByte i jestem zadowolony. A pamiętaj o kupowaniu rev-a karty w miarę nowego gdzie pozbyto się pewnych wad produkcyjnych.
 14. Mylfu

  Demon Hunter

  Napalony jak szczerbaty na suchar plusuje Taku
 15. Mylfu

  Nasz gaming gear

  Fobar, Damho nie projektuje w 3d i nie renderuje filmów w 4k więc taktowanie ramu jest nie tak istotne nawet jeśli kupił by 2666 nie odczuje tego.
×