Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
pliszken

pliszken/shaman/elemental

Polecane posty

1. Nick postaci
pliszken

2. Twoje imię
Mateusz
3. Wiek
27
4. Link do Armory

https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/burning-legion/pliszken
5. Twój czas gry (w jakie dni możesz grać, a jakie nie).
mam wolne wszystkie wieczory:)
6. Nie gramy dużo (10 godzin w tygodniu) w związku z tym oczekujemy maksymalnej frekwencji (obecność na 3 raidach w tygodniu),
czy jesteś w stanie spełnić to minimum? Ewentualnie dlaczego nie?
tak, nie jest to problem
7. Do jakich źródeł sięgasz gdy chcesz się czegoś więcej dowiedzieć o twojej klasie czy specjalizacji?
icy veins, youtube, warcraftlogs, storm,earth and lava- strona poswiecona ele shamanom, wow progress.
8. Jakie jest twoje doświadczenie w World of Warcraft (opowiedz czy coś raidowałeś w tym, a może w innych dodatkach)?
gram od MoP rajduje od WoD, gralem  wczesien  na serwerze wildhammer, na BL przenioslem  sie niedawno, 13/13 HFC M,  7/7EN M 2/3TOV M, 10/10 NH M, 4/9 TOS M, obecnie 2/11 Antorus M, wrocilem niedawno wiec na poczatek doszedlem do gildii z malym progresem.
9. Jakie były twoje poprzednie gildie? Dlaczego je opuściłeś?
Gildia LHWM z Wildhammera-odszedlem bo poklocilem sie z oficerka, obecnie gildia Wipe na BL- uwazam ze stac mnie na wiecej jesli chodzi o progress.
10. Screen twojego UI w czasie walki.
11. Czy posiadasz jakieś swoje logi ? Jeśli tak prosimy o link.
https://www.warcraftlogs.com/character/eu/burning-legion/pliszken
12. Jakie masz połączenie internetowe? Czy zdarzają się disconnecty? Jak często?
mieszkam za granica, posiadam dobry internet, disconnecty zdarzaja sie bardzo rzadko, raz na miesiac albo wcale.
13. Konfiguracja twojego PC
gtx660, 16 gb ramu, intelek7 4 rzdzeniowka, stale 30-40fps na rajdach, 60 dungi, w terenie.
14. Czy posiadasz mikrofon i nie boisz się go używać?
posiadam mikro i nie zawacham sie go uzyc
15. Jaki jest twój cel w WoWie?
Jestem rajderem, moim celem jest osiagniecie jak najlepszego progressu na rajdach i m+ ;)
16. Jaki masz czas played na swojej postaci (/played w WoWie)?
49 dni na shamanie ale gram od 2012,
17. Gdzie usłyszałeś o Stigmatize?
szczerze to znalazlem was na wowprogress.
18. Dlaczego zdecydowałeś się akurat na Stigmatize?
ze wzgledu na progress Mythic, oraz macie zaznaczone ze potrzebujecie ele shamka.
19. Co możesz wnieść jako gracz i jako osoba do Stigmatize, co nam oferujesz? 
Jako  osoba jestem pogodny, towarzystki, lubie smieszna i luzna atmosfere. Jako rajder oferuje doswiadczonego, zmobylizowanego, wytrwalego, starajacego sie rajdera.Staram sie pozostac  skupionym, zeby osiagnac jak najlepsze rezultaty na rajdach, oczywiscie za odrobine szacunku :)
20. Znasz kogoś w Stigmatize? Kogo?
Niestety nie.
21. Oczekujemy od każdego gracza pewnego minimum przygotowania na raid (food, flask, znajomość taktyk, dostęp do teamspeak i możliwość komunikacji), akceptując inv do gildi oraz inv na raid automatycznie zgadzasz się spełnić to minimum, czy jest to dla ciebie jasne i oczywiste?
Jak najbardziej, prosze o kontakt w grze   i na ts lub discordzie jesli zdecydujecie sie na mnie. Pozdrawiam

Pokłóciłes sie z oficerka? Możesz to rozwinac bo nie brzmi to za ciekawie.

I wybacz może to staromodne z mojej strony ale jak się na ciebie zdecydujemy to ty skontaktuj sie z nami, będzie dla mnie łatwiej i wygodniej.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować