Skocz do zawartości

Packet lossy na laptopie


Devanos

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Mam nadzieję że ktoś kto to przeczyta pomoże mi z problemem:

Grając na laptopie np w D3 z żoną, co jakiś czas dostaję jakby laga, kończącego się często DC. Wrzucam ping -t www.wp.pl (przykładowo) i widzę coś takiego

HnUYozY.png

 

 

Na początku myślałem że to wina neta że tak przerywa, ale u żony nic się nie dzieje, na komputerze tak samo. Tylko na laptopie.

Ktoś ma jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobną sytuację na modemie od orange, jak miałem kompa i laptopa podłączonego to często wywalało mi "konflikt adresów ip" i rozłączało neta na laptopie. Nie wiem ocb, po zmianie modemu na router asusa problem zniknął. Czekajmy aż ktoś mądry się wypowie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem kiedyś coś podobnego, aż sobie włączyłem jakiś prosty program co pingował google co sekunde, i wyszło że rozłącza na 1 czy 2 pingi równo co minutę. 

 

I ile ja się musiałem najebać żeby to rozwiązać. Szukałem w necie, zmieniałem jakieś ustawienia, nawet chyba reinstalowałem winde i chuj, wezwałem techników (bo ta jebana baba vel "sprawdzę łącze czy nie ma błędów" to może mi na chuja naskoczyć). Dopiero trzeci pierdolony kurwa chuj jebany technik z neostrady wiedział o co mi chodzi (tzn rozumiał że mi neta co równy czas rozłącza). Badali łącze, badali badali i chuj, wg. nich wszystko ok, ale ja byłem natrętny jak skurwysyn. W końcu wymienili mi router na jakiś nowszy z neo i ustało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Devanos napisał:

Na początku myślałem że to wina neta że tak przerywa, ale u żony nic się nie dzieje, na komputerze tak samo. Tylko na laptopie.

Ktoś ma jakiś pomysł?

 

Spróbuj zmienić kanał wifi - możliwe że któryś sąsiad ma na tym samym kanale i się gryzą.

Sprawdź czy sytuacja też będzie występować kiedy podepniesz lapka kablem do routera/modemu z rozłączonym wifi.

Spróbuj zaktualizować sterowniki do karty sieciowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.