Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Devanos

Raport ze stanu spriestów w gildii

4 posty w tym temacie

Witam

Jako sprej lider mam przyjemność zaprezentować kwartalny raport opisujący sytuację naszych spriestów w gildii. Wszystko podparte oczywiście prawdziwymi, opartymi na faktach wykresami i danymi.

Otóż zaczynamy!

Pozytywy

• Zacznijmy od obecności na raidach, tutaj możemy pochwalić się.. tak jest... 100% obecnością wszystkich shadow priestów!

1324dfd733535e58dba70264e6d05c9b70346204

• Średnia liczba śmierci na raid z Surrender to Madness spadła do 0!

tDqxK4L.png

----- czas ----->

• Nie mniej ważne, jak i również warte zwrócenia uwagi: liczba zjeb Beyota na shadow priestów stale maleje, podczas gdy liczba pochwał niespodziewanie zaczęła przyjmować wartości >0

jCpUagD.png

----- czas ----->

Neutralne

• Liczba shaowpriestów nie zmieniła się przez ten kwartał - nikt nie odszedł, ani też nikt nie przyszedł bądź nie zrespecował. Chociaż z drugiej strony pomogłem dla Shickana wyciągnąć mindblasta na pasek i asystowałem przy jego pierwszym cast'cie, więc jest na dobrej drodze :>

OeczFj8.jpg

Negatywne

• Nasi shadowprieści wyraźnie cierpią na brak dobrych trinketów jak i mają totalnego pecha przy bonus rollach. Przykładowo Gul'dan dropi 6 itemków z czego 5 jest bisowych lub pożądanych (2 relicy + legi setowe + ring + trinket). Jedyny niepożądany itemik, ze względu na staty, to buty. Oczywiście na 5 bonus rollów tylko 1 dał itemik i to akurat buty...

Computer-Smash.gif

To tyle w kwartalnym raporcie stanu spriestów w gildii. Jeżeli Beyote chciałbyś coś więcej lub mniej to daj znać.

Dnia 2.03.2017 at 15:50, Takua napisał:

Mogę zostac class leaderem ele shamanów? 

Tylko jak przygotujesz taki raport ze stanu Ele shamanów :)

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0